0

חפש

תקנון אתר

לקוחות וגולשים יקרים,
 
חברת "שר גלאור" יבוא ושיווק אביזרים לרכב בע"מ, שמחה לארח אתכם באתר ומקווה לספק לכם את כל הדרוש לכם, הן מבחינת המוצרים והן מבחינת השירות. החברה מתחייבת בזאת לפעול בצורה הטובה, האמינה והמהירה ביותר. החברה מתחייבת בזאת לעמוד בכל התחייבויותיה באשר הם. החברה תשמח לענות על כל שאלה או הבהרה בכל נושא שהוא, כולל תקנון זה.
 
1. כללי
 
1.1. תקנון זה הינו התקנון המחייב את החברה מחד ואת הגולשים והלקוחות מאידך.
 
1.2. כל פעולה באשר היא, כולל רכישת מוצרים באתר, מהווה הסכמה של שני הצדדים לחוזה וכוללת הסכמה לתנאים הקבועים בתקנון זה. נא קראו אותו עבור הרכישה.
 
1.3. רשאים לרכוש מוצרים באתר בעלי כרטיסי אשראי תקפים, אשר נבדקו ונסלקו בחברות האשראי, אושרו ואומתו.
 
2. מוצרים ושירותים באתר/בחברה
 
2.1 חברת "שר גלאור" בע"מ מתחייבת בזאת לספק את המוצרים שנרכשו באתר. אולם, במקרים בהם אזל המוצר במלאי, ו/או המוצר נמצא כלא תקין, טרם מסירתו ללקוח, יוצע לך, רוכש המוצר, מוצר חלופי, בעל איכויות דומות, במחיר הזול ביותר שיכול הספק להציע, על מנת לספק את רצונך. במידה וההצעה לא תהיה מקובלת עליך, ההזמנה תבוטל, ויחד עמה החיוב בחברת האשראי.
 
2.2. תמונות המוצרים באתר הינן להמחשה בלבד ובכל מקרה אין להתייחס לתמונה כאל המוצר הנרכש.
 
2.3. המרכיב הבלעדי הקובע להזמנה הינו המק"ט והדגם של המוצר. כמו כן, ישנם מוצרים באתר שישנה אפשרות לעיין בפרטים נוספים אודותיהם. הואיל וכך, ולמען הסר הספק, במקרים בהם הפרטים הנוספים אינם נכונים, מכל סיבה שהיא, המק"ט והדגם בלבד של המוצר יקבעו לעניין ההזמנה.
 
3. ביטול והחזרת מוצרים
 
3.1. יש באפשרותך  להחזיר את המוצר תוך 14 יום. המוצר חייב להיות סגור באריזתו המקורית, ללא פתיחת האריזה או שימוש במוצר. במקרה כזה תקבל זיכוי כספי מלא, בניכוי דמי משלוח החבילה ו- 10% מערך המוצר או 100 ש"ח, הנמוך מביניהם.
 
4. אמצעי ותנאי התשלום
 
4.1. כרטיסי אשראי – לאחר רכישתך תתבקש למלא את פרטי כרטיס האשראי שלך כולל פרטים אישיים במקום הנדרש. הכרטיס חייב להיות תקף ומאושר על-ידי חברת האשראי, ניתן לסליקה ונמצא תקין.
 
4.2. לא יסופק מוצר על-ידי ספק ללא אישור העסקה על-ידי חברת האשראי. שיקול הדעת בסעיף זה הינו של הספק באופן בלעדי.
 
4.3. בכל מקרה שנמצא כרטיס אשראי שאינו תקף, ו/או שהעסקה לא אושרה על-ידי חברת האשראי, רשאי הספק לבטל את העסקה. הספק איננו חייב להודיע לך על ביטול העסקה.

5. אספקת המוצרים

5.1. המזמינים במשלוח יקבלו את המוצר/ים באמצעות דואר רשום - רשות הדואר, או באמצעות חברת המשלוחים, על-פי שקול דעתה הבלעדי של "שר גלאור" בע"מ.
 
5.2. עלות המשלוח מכסה רק את שגור המוצר/ים ממחסני "שר גלאור" בע"מ ועד לאתר המסירה (במשלוח עם חברת שליחויות), או עד בית הדואר הקרוב לאתר המסירה (במשלוח בדואר רשום). 
 
5.3. דמי המשלוח אינם כוללים ביטוח של המוצרים.
 
5.4. חברת "שר גלאור" בע"מ עושה ככל יכולתה לספק את המוצרים הנרכשים בתוך הזמן שנקבע בעת הרכישה. אולם, היה ומוצר לא סופק בזמן האמור, אין אחריות ו/או הנחה ו/או פיצוי מכל סוג "שר גלאור" בע"מ מתחייבת לפעול לעזרת הרוכשים בקבלת המוצר.
 
5.5. במקרה של עיכוב באספקת המוצר כתוצאה מכוח עליון ו/או תקלות ואירועים שאינם בשליטתה של חברת "שר גלאור"בע"מ . החברה לא תישא באחריות, חיוב כרטיס האשראי יבוטל וההזמנה תבוטל בהתאם.
 
6. אחריות ושירות
 
6.1. תקופת האחריות מצוינת ליד  כל מוצר באתר .
 
6.2. השירות יינתן במעבדת "שר גלאור בע"מ בלבד, ללא שום קשר למקום מגוריו של הלקוח.
 
6.3. פגיעה פיזית, נזק פיזי או שבר גורמים לפקיעת האחריות. האחריות לא תחול במקרה של פגיעת ברק, קצר חשמלי, שריפה, רטיבות או כל שימוש לא נאות במוצר.
 
6.4. התקנה לקויה של חלקים עלולה לגרום לפקיעתה של האחריות.
 
6.5. מוצר שאינו במסגרת אחריות, ישלח ללקוח על חשבונו.
 
7. סמכות שיפוט
 
7.1. הדין החל על ההזמנות באתר הוא הדין הישראלי בלבד.
 
7.2. סמכות השיפוט הייחודית לכל דבר ועניין נתונה לבית המשפט במחוז תל אביב.